Man 1

Standart SSL

29.22 TL/ ay

24.35/ay

 • 10000 Teminat
 • Domain Doğrulama
 • Güvenilir Bağlantı
 • 2048/4096 bit Şifreleme
 • Sanal Pos Uyumlu
 • Tüm Cihazlarla Uyumlu
 • Tüm Tarayıcılarla Uyumlu
 • domain.com
  www.domain.com
Man 1

Wildcard SSL

280.50 TL/ ay

233.75/ay

 • 10000 Teminat
 • Domain Doğrulama
 • Güvenilir Bağlantı
 • 2048/4096 bit Şifreleme
 • Sanal Pos Uyumlu
 • Tüm Cihazlarla Uyumlu
 • Tüm Tarayıcılarla Uyumlu
 • domain.com
  *.domain.com
img
SSL Olmayan Site
 • Bağlantı şifrelenmemiştir.
 • Tarayıcılarda 'Güvenli Değil' ibaresi görünecektir.
img
SSL Olan Site
 • Tarayıcı ile sunucu arasında güvenli ve şifreli bir bağlantı sağlanmıştır.
 • Web sitenize giren ziyaretçiler, sitenizi güvenli olarak görür.
Tüm Cihazlar ve Tarayıcılarla Uyumlu

Tüm Cihazlar ve Tarayıcılarla Uyumlu

Yaygın ve global CA sertifikaları sayesinde dünya genelindeki SSL destekli tüm tarayıcılar ve cihazlarla güvenli bağlantı sağlanır.

2048 / 4096 Bit RSA Şifreleme

2048 / 4096 Bit RSA Şifreleme

Güçlü RSA şifrelemesi ile, web siteniz ile yapılan bağlantılar daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

SEO Uyumlu

SEO Uyumlu

Güvenli CA imzalamaları sayesinde, diğer markalara göre arama motorlarının botları sitenizi güvenli olarak görür ve üst sıralara çıkmanıza yardımcı olabilir.

Anında Aktivasyon ve Otomasyon

Anında Aktivasyon ve Otomasyon

Sipariş sonrasında anında aktivasyon gerçekleştirilir. Otomasyon sayesinde CSR kodunuzla süreci hemen başlatabilirsiniz. DV işlemleri tamamlandıktan sonra ise anında temin edebilirsiniz.

Sanal Poslarla Uyumlu

Sanal Poslarla Uyumlu

Bankalar tarafından sunulan sanal poslardaki gerekli teminat ve teknik standartlarına uygundur. Online ödeme işlemleri sırasında web sitelerinde güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Ücretsiz Kurulum Desteği

Ücretsiz Kurulum Desteği

Altyapınız hangi firmada olursa olsun, ücretsiz kurulum desteği hizmetimiz sayesinde gerekli erişim bilgileri iletildikten sonra sertifikanız ücretsiz olarak tarafımızca kurularak aktive edilir.

Güvenli Bağlantı İşareti

Güvenli Bağlantı İşareti

Sitelerinizde güvenli olarak HTTPS bağlantısı kurulur, böylece tarayıcılarda 'Güvenli Değil' ibaresi görünmez. Sertifika detaylı incelendiğinde 'Bağlantı Güvenli' ibaresi görülebilir

Teminat Güvencesi

Teminat Güvencesi

Veri trafiğiniz DigiCert® tarafından güvence altındadır. Veri trafiğinizin güvenliği $50.000 tutarına varan teminat güvencesi altındadır.

Sıkça Sorulan Sorular
Sanal Sunucu paketleri hakkında sıkça sorulan sorular

SSL Sertifikası, bir web sitesinin güvenli bağlantı kurmasına yarayan bir sertifika türüdür. HTTP protokolünden farklı olarak standart 443 portu ve HTTPS protokolü kullanılarak web sitesi ve istemci (client) tarafında güvenli bir bağlantı oluşturulur. Web sitelere giriş yapıldığında sol üst köşede görünen güvenli yeşil kilit ibaresi, SSL sertifikası sayesinde oluşur. Sunucu tarafında SSL sertifikası ve genel anahtar (public key) tanımlaması yapılır. Kullanıcı web siteye istek gönderdiğinde genel anahtar (public key) ile bu sertifika çözülür ve istemci (client) ile sunucu arasında güvenli bir bağlantı oluşur.

Sectigo ile Rapid SSL, ayrı ayrı firmalar olup teknik olarak bir farkları yoktur. İki firma da SSL konusunda dünya lideri olarak kabul edilen konumdadır. CA'ları oldukça yaygın olarak kullanılan ve tüm cihazlar ile tarayıcılar tarafından desteklenen bir konumdadır. Sectigo firması, eski adıyla Comodo firmasıdır. 1 Kasım 2018 tarihinde Comodo firması, tüm SSL ürünlerini Sectigo ismiyle devam ettirme kararı almıştır.

Standart SSL sertifikası, tek bir domaini ve bu domaine ait www. uzantısını koruma altına alır. Örneğin, tek bir ornekdomain.com domain adresi için satın aldığınız standart SSL sertifikası sadece www.ornekdomain.com ve ornekdomain.com adresleri için geçerli olur. Farklı domain adresleri ve subdomainlerde kullanılamaz.

Wildcard SSL sertifikası, standart SSL sertifikalarına ek olarak tüm subdomainleri kapsar. Örneğin, ornekdomain.com adresi için bir Wildcard SSL sertifikası aldığınızda *.ornekdomain.com formatında tüm subdomainleri koruma altına alırsınız. Kullanım örneği olarak, ornekrentacar.com adında bir rent a car sitesi olduğunu varsayalım. Türkiye genelinde 81 ilde şubeleriniz bulunmakta ve bu şubelerin her biri için ankara.ornekrentacar.com, bursa.ornekrentacar.com, izmir.ornekrentacar.com gibi web siteleri oluşturdunuz. Bu web sitelerinin her biri için ayrı bir SSL sertifikası satın almak yerine, tek bir Wildcard SSL sertifikası alarak tüm subdomainlerde kullanım sağlayabilirsiniz.

Hostinginizin ya da sunucunuzun erişim bilgilerini iletmeniz durumunda, kurulum işlemini ücretsiz olarak tarafımızdan gerçekleştirebiliriz. Eğer kurulumu kendiniz yapmak isterseniz, sertifika hizmetinizi müşteri panelinizden otomatik olarak oluşturabilirsiniz. İlk olarak, web sitenizin barındığı hosting üzerinden ilgili domaine ait CSR kodu oluşturmanız gerekmektedir. CSR kodunu oluşturduktan sonra müşteri panelinden sertifika oluşturma isteği göndermeniz gereklidir. DV doğrulama işlemleri tamamlandıktan sonra sertifikanız oluşturulur ve CRT kodu size iletilir. Hostinginiz üzerine bu CRT kodunu kurarak sertifikanızı aktif hale getirebilirsiniz.

Önceden, 2020 yılına kadar, sertifikalar genellikle 3 yıl süreyle tanımlanmıştı. Ancak yapay zeka teknolojisinin gelişmesiyle birlikte sertifika güvenliği konusundaki riskler arttı. Bu nedenle, şu anda sertifikalar genellikle 1 yıl süreyle oluşturulmaktadır. Yani her yıl, sertifikanın yeniden oluşturulması ve kurulumu gerekmektedir.

Tüm SSL sertifikalarımız sanal poslar ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

Sitemizdeki tüm fiyatlar KDV hariç olarak belirtilmektedir. Yurt içi müşterilere %20 oranında KDV eklenir. Yurt dışında yaşayan müşterilerimiz gerekli belgeleri sağladığında KDV'siz olarak hizmet satın alabilirler. Ayrıca KDV muafiyet belgeniz varsa, bunu ilettiğiniz takdirde hizmeti KDV'siz olarak alabilirsiniz.
Email Destek

Tüm konularda destek almak için destek@bulutova.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Canlı Destek

Satış öncesi konularda canlı destek hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Destek

Satış öncesi tüm konularda +90 (0262) 330 0075 numaralı destek hattından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Destek Talebi

7 gün 24 saat tüm konularda destek almak için müşteri panelinden destek talebi oluşturabilirsiniz.