Bireysel Hosting

%100 SSD alt yapısına sahip Litespeed performanslı ekonomik Bireysel Hosting paketleri.

USD
Paket Site Sayısı Disk Alanı Ram CPU Trafik /ay E-Posta Veri Tabanı Fiyat
Bireysel Hosting 1 1 1 GB 1 GB %25 15 GB 1 adet 1 adet $0.98 /ay $0.49 /ay
Bireysel Hosting 2 1 2 GB 1 GB %50 25 GB 2 adet 2 adet $1.20 /ay $0.60 /ay
Bireysel Hosting 3 2 10 GB 2 GB %75 50 GB 5 adet 5 adet $1.70 /ay $0.85 /ay
Bireysel Hosting 4 5 20 GB 4 GB %100 100 GB 15 adet 15 adet $2.40 /ay $1.20 /ay
Bireysel Hosting 5 10 50 GB 4 GB %100 Limitsiz Limitsiz Limitsiz $3.20 /ay $1.60 /ay
Bireysel Hosting 6 20 100 GB 6 GB %150 Limitsiz Limitsiz Limitsiz $4.20 /ay $2.10 /ay

Ortak Özellikler

Özel olarak optimize edilmiş E5 işlemci ve %100 SSD alt yapılı Bireysel Hosting paketlerinin herhangi birine sahip olduğunuzda faydalanabileceğiniz ortak özellikler!

cPanel Kontrol Paneli

Dünyada en çok tercih edilen web hosting kontrol paneli olan cPanel kontrol panelinin birçok özelliğine sahip olun! Buraya tıklayarak demoyu inceleyebilirsiniz.

Yüksek Performans

E5 İşlemci ve %100 SSD alt yapısına sahip donanımla birlikte özel olarak optimize edilmiş cPanel + CloudLinux ve Litespeed alt yapısıyla yüksek performansa sahip olun!

WordPress ile Tam Uyumlu

Dünyada en çok kullanılan eklentilerle özelleştirilen Wordpress yazılımına tam uyumlu hosting paketlerini kullanmaya başlayın!


Litespeed Cache Eklentisi

Paketiniz ne olursa olsun Wordpress kullanımlarında Litespeed Cache eklentisi desteğiyle web sitenizin performansını optimize ederek %200e varan performans artışı yaşayın!

Otomatik Kurulum

cPanel için sunulmuş olan Softaculous eklentisi ile Wordpress, Joomla, Opencart gibi 400den fazla yazılımı otomatik olarak kurabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz

Otomatik Yedekleme

Tüm hosting paketlerinde ortalama 3 günlük periyotlarla otomatik yedekleme yapılır. Olası durumda veri kaybı yaşandığında opsiyonel olarak verilerinize ulaşabilirsiniz

Hangi paketten başlayacağınıza karar veremediniz mi?

Genellikle tekil websiteleri mevcut olan bireysel kullanıcıların ihtiyaçları için oluşturulmuş paketler Bireysel Hosting paketleridir.

Evet. Hosting paketiniz için dilediğiniz zaman müşteri panelinizden yükseltme siparişi oluşturabilirsiniz. Yükseltme siparişlerinde mevcut hizmetinizin kalan süresi hesaplanarak bir üst paketin tutarından düşülür ve siparişiniz oluşturulur. Yükseltme işlemi tamamlandığında mevcut süreye eklenme yapılmaz. Yükseltme sonrası yenileme siparişi ayrıca oluşturabilirsiniz.

Hayır. MSSQL server hizmetleri windows yapılarda oluşabilmektedir. Bünyemizdeki bütün hosting hizmetleri Linux alt yapısıyla oluşmaktadır. Linux hosting hizmetlerinde Mysql / Mariadb yapısı kullanabilirsiniz. MSSQL veritabanı kullanmak istiyorsanız sunucu paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Kurulum konusunda size yardımcı olabiliriz.

Farklı bir firmada bulunan hosting hizmetinizi bünyemize taşımak istiyorsanız teknik olarak dosya ve veritabanı taşıması gerçekleştirilmesi gerekir. Eğer diğer taraftaki yapı cPanel ise full yedek ile taşıma yapılabilir. Böylece diğer taraftaki hosting hizmetini aynı şekilde burada kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer diğer taraftaki hizmetiniz cPanel değil PHP, Mysql alt yapılıysa FTP ve Veritabanı erişim bilgilerinizi iletmeniz durumunda manuel olarak taşıma işlemi gerçekleştirilebilir. Taşıma konusunda sizlere ücretsiz olarak yardım edebiliriz.

Bireysel Hosting hizmetlerinde sipariş ve ödeme sonrası hizmetiniz otomatik olarak aktif olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hosting paketlerinde limitsiz terimi kullanılan kaynakların herhangi bir limitlemeden kısıtlanmayacağı ve hizmetin otomatik olarak dururulmayacağını belirtir. Ancak limitsiz kavramını suistimal edilecek bir çok durum mevcuttur. Hosting hizmetlerinde sadece website verilerinin ve içeriklerinin yayınlanmasına izin verilir. İndirme, Yükleme, Dosya paylaşımı, Cloud yapı olarak kullanılarak veri depolanması gibi durumlar bu limitsiz kavramını suistimal eder. Bu yüzden disk kullanımlarında limitsiz kavramı adil kullanım amacıyla 50GB kadar izin verilir. 50GB üzerine takibe girerek depolama tespiti halinde müşteriden temizlenmesi ya da sunucu paketine geçiş yapılması talep edilir. Trafik olarak Limitsiz kavranımda herhangi bir sınır söz konusu değilidir. Ancak dosya indirme yükleme(up/down) gibi global bir işleme izin verilmemektedir. Tespiti halinde hizmet askıya alınabilir.

Evet. Hosting paketlerimiz IMAP, POP3 ve SMTP servislerini destekler. Bu servisler sayesinde Outlook, Thunderbird, Windows mail, Mac mail gibi uygulamalarda kullanım yapabilirsiniz. Gereken yapılandırma ayarlarıyla kurulum yapabilirsiniz eğer kurulum işlemini gerçekleştirirken zorluk yaşıyorsanız Anydesk, Teamviewer, Alpemix, Ammy gibi 3. parti uzak bağlantı yazılımlarıyla uzaktan bağlantı kurarak kurulum işlemlerinde size yardımcı olabiliriz.

Küçük başlayın, Büyük düşünün - Steve Jobs