Uzak Masaüstü Sunucu

Tüm dünyadan erişebileceğiniz size özel Uzak Masaüstü Sunucu paketleri.

 • SSD-RDP-2
 • 2 Adet Kullanıcı
 • 2 vCore E5 Cpu
 • 2 GB ECC Ram
 • 50 GB SSD Disk
 • Limitsiz Trafik
 • Tüm Dünyadan Erişim
 • Windows OS
 • ₺117.5

  70 .50 /ay

 • Satın Al

* Herzaman kampanyalı fiyat! Yenilemelerde mevcut yeni sipariş kampanyası geçerli olur.

Ortak Özellikler

Uzak Masaüstü Sunucu paketlerinin herhangi birine sahip olduğunuzda faydalanabileceğiniz ortak özellikler!

Çoklu RDP Erişimi

Paketinize dahil olarak oluşan kullanıcılarla aynı anda erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede tek bir masaüstünü birden fazla kullanıcı RDP erişimi gerçekleştirebilir

Yüksek Performans

E5 İşlemci ve %100 SSD alt yapısına sahip donanımlarla en zorlu programlarınızı sorunsuz çalıştırın!

Yüksek Uptime

Hiç bir zaman offline olmamanız için %99.8 Uptime oranıyla 7/24 kesintisiz erişim garantisi sunuyoruz!


Ücretsiz Kurulum

Satın alacağınız paket ne olursa olsun seçtiğiniz işletim sistemi ve panel kurulumu tamamen ücretsiz.

Tüm Dünyadan Erişim

Uzak masaüstü bilgisayarınıza evinizde, ofisinizde, sahada ve dünya üzerinde internet bağlantısı olan heryerden erişim sağlayabilirsiniz.

Yönetim Paneli

Hizmet yönetim panelinizden sunucunuzun kaynaklarını görüntüleyebilir 7/24 power yönetimi yapabilirsiniz

Hangi paketten başlayacağınıza karar veremediniz mi?

Uzak Masaüstü bireysel veya kurumsal olarak dünyanın heryerinden erişebileceğiniz bir bilgisayardır. Bu bilgisayar 7 gün 24 saat boyunca hiç kapanmaz. RDP erişimi sağlayarak kendi bilgisayarınızı yönetir gibi yönetebilir ve uygulamalarınızı kurabilirsiniz.

Remote Deskop Protokol(RDP) erişimi Windows işletim sisteminin standart olarak içinde sunduğu uzaktan bağlantı arayüzüdür. Windows işletim sistemli cihazlar ve sunucular üzerinde RDP erişimi aktif edilip gerekli konfigrasyon gerçekleştirildikten sonra size özel iletilen IP adresi ve kullanıcı erişim bilgileriyle bilgisayarınızda kurulu olan "Uzak Masaüstü Bağlantısı" programıyla erişim sağlayabilirsiniz.

Hayır. Uzak masaüstü sunucusunun konfigrasyonu kişisel ya da kurumsal olarak kullanımlar için düzenlenmiştir. Bu paketler içerisinde sadece kişisel ya da kurumsal uygulamaların kullanılmasına izin verilir. Herhangi bir şekilde server uygulamaları ve barındırmaları kullanılmasına izin verilmez. Tespiti halinde paketiniz askıya alınabilir.

Uzak masaüstü bağlantısı grafik arayüzüyle çalışan bir sistemdir. Bu sebepten dolayı sunucu ve client arasındaki bağlantının hızı çok önemlidir. Bağlantı hızının yavaş olması halinde takılmalar ve donmalar yaşanabilir. Bunun önüne geçilebilmesi için bu hizmetlerde 1000/1000 oranında 1Gbits fiber simetri bağlantı sunulmaktadır. Ancak bu bağlantıyı hiç bir şekilde barındırma olarak kullanamazsınız. Sadece kişisel veya kurumsal kullanım olarak izin verilmektedir.

Evet. Uzak masaüstü satın aldığınızda size özel dünya üzerinde sadece sizin kullanacağınız 1 adet ip adresi tahsis edilir. Bu IP adresi sabittir ve değişmez.

Bilgi Teknoloji Kurumunun izin vermediği hiç bir işlemi gerçekleştiremezsiniz. VPS / VDS Sunucu hizmeti UP/Down kullanımı, İllegal içerik barındırması, Warez içerik barındırması, Adult içerik barındırması, Spam, Botnet, Flood gibi çeşitli saldırı işlemleri için kullanılmamaktadır ..

VPS / VDS Sunucu hizmetlerimizin tümünün trafikleri limitsizdir. Kullanım şartlarına uygun olduğu sürece hiç bir şekilde trafik kaynaklı bir kısıtlama ya da faturalandırma yapılmayacğını belirtir.