Kurumsal Hosting

Şirketler için özel olarak tasarlanmış yüksek kaynak ve e-posta kotalarıyla Kurumsal Hosting paketleri.

USD
Paket Site Sayısı Disk Alanı Ram CPU Trafik /ay E-Posta Veri Tabanı Fiyat
Kurumsal Hosting 1 2 10 GB 4 GB %100 Limitsiz Limitsiz Limitsiz $2.98 /ay $1.49 /ay
Kurumsal Hosting 2 3 20 GB 4 GB %100 Limitsiz Limitsiz Limitsiz $3.38 /ay $1.69 /ay
Kurumsal Hosting 3 4 50 GB 4 GB %100 Limitsiz Limitsiz Limitsiz $3.70 /ay $1.85 /ay
Kurumsal Hosting 4 6 100 GB 4 GB %100 Limitsiz Limitsiz Limitsiz $4.30 /ay $2.15 /ay

Ortak Özellikler

Kurumsal e-posta yapısıyla yüksek limit ve inbox oranlı Kurumsal Hosting paketlerinin herhangi birine sahip olduğunuzda faydalanabileceğiniz ortak özellikler!

cPanel Kontrol Paneli

Dünyada en çok tercih edilen web hosting kontrol paneli olan cPanel kontrol panelinin birçok özelliğine sahip olun! Buraya tıklayarak demoyu inceleyebilirsiniz.

Yüksek Performans

E5 İşlemci ve %100 SSD alt yapısına sahip donanımla birlikte özel olarak optimize edilmiş cPanel + CloudLinux ve Litespeed alt yapısıyla yüksek performansa sahip olun!

Yerli Alt Yapı

Tüm verileriniz Türkiye lokasyonda barınmaktadır. Yeni yasal mevzuata uygun bir şekilde mail kullanımı gerçekleştirebilirsiniz!


Ücretsiz Antispam

Tüm kurumsal paketlerde Antispam hizmeti ücretsiz. %98 oranında spam mailleri filtreleyerek temiz ve kurumsal bir e-posta hesabı kullanın!

Otomatik Kurulum

cPanel için sunulmuş olan Softaculous eklentisi ile Wordpress, Joomla, Opencart gibi 400den fazla yazılımı otomatik olarak kurabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz

Otomatik Yedekleme

Tüm hosting paketlerinde ortalama 3 günlük periyotlarla otomatik yedekleme yapılır. Olası durumda veri kaybı yaşandığında opsiyonel olarak verilerinize ulaşabilirsiniz

Hangi paketten başlayacağınıza karar veremediniz mi?

Genellikle aktif ve kurumsal e-posta kullanımı gerçekleştiren şirketler tarafından tercih edilen yüksek kaynaklı hosting paketleridir.

Evet. Hosting paketiniz için dilediğiniz zaman müşteri panelinizden yükseltme siparişi oluşturabilirsiniz. Yükseltme siparişlerinde mevcut hizmetinizin kalan süresi hesaplanarak bir üst paketin tutarından düşülür ve siparişiniz oluşturulur. Yükseltme işlemi tamamlandığında mevcut süreye eklenme yapılmaz. Yükseltme sonrası yenileme siparişi ayrıca oluşturabilirsiniz.

Hayır. MSSQL server hizmetleri windows yapılarda oluşabilmektedir. Bünyemizdeki bütün hosting hizmetleri Linux alt yapısıyla oluşmaktadır. Linux hosting hizmetlerinde Mysql / Mariadb yapısı kullanabilirsiniz. MSSQL veritabanı kullanmak istiyorsanız sunucu paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Kurulum konusunda size yardımcı olabiliriz.

Farklı bir firmada bulunan hosting hizmetinizi bünyemize taşımak istiyorsanız teknik olarak dosya ve veritabanı taşıması gerçekleştirilmesi gerekir. Eğer diğer taraftaki yapı cPanel ise full yedek ile taşıma yapılabilir. Böylece diğer taraftaki hosting hizmetini aynı şekilde burada kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer diğer taraftaki hizmetiniz cPanel değil PHP, Mysql alt yapılıysa FTP ve Veritabanı erişim bilgilerinizi iletmeniz durumunda manuel olarak taşıma işlemi gerçekleştirilebilir. Taşıma konusunda sizlere ücretsiz olarak yardım edebiliriz.

Kurumsal Hosting hizmetlerinde sipariş ve ödeme sonrası hizmetiniz otomatik olarak aktif olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hosting paketlerinde limitsiz terimi kullanılan kaynakların herhangi bir limitlemeden kısıtlanmayacağı ve hizmetin otomatik olarak dururulmayacağını belirtir. Ancak limitsiz kavramını suistimal edilecek bir çok durum mevcuttur. Hosting hizmetlerinde sadece website verilerinin ve içeriklerinin yayınlanmasına izin verilir. İndirme, Yükleme, Dosya paylaşımı, Cloud yapı olarak kullanılarak veri depolanması gibi durumlar bu limitsiz kavramını suistimal eder. Bu yüzden disk kullanımlarında limitsiz kavramı adil kullanım amacıyla 50GB kadar izin verilir. 50GB üzerine takibe girerek depolama tespiti halinde müşteriden temizlenmesi ya da sunucu paketine geçiş yapılması talep edilir. Trafik olarak Limitsiz kavranımda herhangi bir sınır söz konusu değilidir. Ancak dosya indirme yükleme(up/down) gibi global bir işleme izin verilmemektedir. Tespiti halinde hizmet askıya alınabilir.

Evet. Hosting paketlerimiz IMAP, POP3 ve SMTP servislerini destekler. Bu servisler sayesinde Outlook, Thunderbird, Windows mail, Mac mail gibi uygulamalarda kullanım yapabilirsiniz. Gereken yapılandırma ayarlarıyla kurulum yapabilirsiniz eğer kurulum işlemini gerçekleştirirken zorluk yaşıyorsanız Anydesk, Teamviewer, Alpemix, Ammy gibi 3. parti uzak bağlantı yazılımlarıyla uzaktan bağlantı kurarak kurulum işlemlerinde size yardımcı olabiliriz.

Kurumsal e-posta hesaplarında yoğun olarak kurumsal yazışmaların gerçekleştirilmektedir. Kurumsal E-Posta adresiniz global olarak bilinir bir adres ise gelen maillerin %70 oranı spam içerikli reklam veya phishing mailler olacaktır. Böylece beklediginiz maillere ulaşma oranınız düşecektir. Antispam hizmeti bu tür spam içerikli ve phishin mailleri %98 oranında filtreler ve yapay zekasıyla büyük oranda gerçek mailleri gelen kutunuza düşürür.